Saal Digital – czyli nasza Fotoksiążka

Nasza Fotoksiążka

Jakiś czas temu dostaliśmy do wykorzystania voucher z firmy Saal Digital Fotoservice do wykorzystania na dowolny produkt – Oto moja krótka recenzja.:)

Stało się, wiele miesięcy później skorzystaliśmy z naszego kodu i wygenerowaliśmy naszą kolejną fotoksiążkę ze wspólnymi zdjęciami.

—-

Pierwszą foto-książkę jaką skomponowałem była książka ze studniówki Aisse, którą do dziś bardzo lubię i chętnie do niej wracamy.:) Była zamawiana z innej firmy, i muszę przyznać że troszkę się wtedy namęczyłem żeby ją stworzyć. Pomimo iż był dedykowany do tego program, był on mocno okrojony, i mało stabilny. ( o ile o jakimkolwiek programie na „Okienka” można powiedzieć że jest „stabilny…” )

—-

Tak więc mając już jakieś doświadczenie postanowiłem przetestować program SaalDesign do tworzenia własnych foto-książek..

Od samego początku program miło mnie zaskoczył. Proces instalacji nie był skomplikowany ( i co ważne nie wiązał się z instalowaniem „SPAM-erskich” dodatkowych programików – więc bezpieczny dla „laika”),zarówno na Windowsie, jak i na Macu, a ikonka wyraźnie odróżnia się od innych co ułatwia jej szybkie odnalezienie.

Po odpaleniu naszym oczom pokazuje się ekran powitalny, na którym to możemy wybrać nad jakim projektem zaczniemy pracę.
do wyboru mamy:

  • odbitki,
  • foto-książki,
  • foto-obrazy,
  • kalendarze,
  • foto-prezenty,

i inne dumnie brzmiące „produkty biznesowe”…

tak więc wybrałem foto-książke, następnie przebrnąłem przez formaty, okładki, i inne dodatki i program ochoczo zapytał czy chce aby sam stworzyć foto-książkę, czy też może wybrać gotowy wzór i wgrać zdjęcia.
nie chcąc sobie ułatwiać pracy wybrałem pusty projekt i zacząłem działania.

Program oferuje dość szeroki zakres edycji zdjęć w związku z czym nie trzeba do „domowego” użytku posiadać dodatkowego programu do edycji zdjęć.

Po zaprojektowaniu fotoksiążki, całość jest zatwierdzana, podaje się aders do wysyłki i płaci!

I tu powiem że spotkała mnie drobna… niemiła niespodzianka!

Niestety płatność kartą okazała się zbyt dużym wyzwaniem dla aplikacji.. nie wiedzieć czemu nie udało się jej zrealizować pomimo iż pieniądze zostały pobrane z konta.. na szczęście helpdesk z Saal jakoś uporał się z problemem i fru! nasza książka była w produkcji..

Po 4 dniach do drzwi zapukał nasz znajomy kurier który z prze-czarującym uśmiechem wręczył mi paczkę.

Fotoksiążka była bardzo dobrze zabezpieczona przed potencjalnym uszkodzeniem. Zapakowana w gruby karton, folię bąbelkową i jeszcze dodatkową folię zabezpieczającą produkt!

Powiem Wam szczerze że nie spodziewałem się tak dobrego jakościowo produktu! Bardzo dokładny wydruk wraz z niesamowitym odwzorowaniem kolorów wygląda naprawdę EPICKO! powiem szczerze że to nie pierwsza foto-książka którą zamawialiśmy ale stanowczo pierwsza tak ładnie i estetycznie wykonana!

Zobaczcie zresztą sami!

Taak więc cóż więc powiem szczerze  że warto było poświęcić trochę swojego czasu aby stworzyć takie cudo:) To pamiątka na prawdę na lata!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *